BOZP A PO | TECHNIK

Referenční číslo
6-10-404112-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vnímáte otázky bezpečnosti jako svou životní výzvu? Máte za sebou úspěšně absolvovanou OZO zkoušku a orientujete se v oblasti BOZP a PO? Tak to máme pro vás nabídku, která vás bude bavit!

Připojte se k naší výrobní firmě na Třebíčsku a staňte se neohroženým strážcem bezpečnosti na pozici PRACOVNÍKA BOZP A PO.

Co vás čeká:

  • Zajistíte dodržování BOZP, platných norem a zákonů
  • Posoudíte rizika v oblasti BOZP
  • Navrhnete opatření k neustálému zlepšování BOZP a PO
  • Koordinujete BOZP s kolegy
  • Budete řešit preventivní prohlídky

Nabízíme flexibilní pracovní úvazek, ať už plný či zkrácený.

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti na pozici BOZP ve výrobní společnosti výhodou
  • Znalost relevantní legislativy v oblasti BOZP
  • Zkouška OZO v prevenci rizik výhodou
  • Řidičský průkaz B
  • Znalost NJ / AJ výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle hospodaření společnosti
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvky na vzdělávání