BOZP | PŘÍLEŽITOST PO ŠKOLE

Referenční číslo
6-10-404320-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímají tě otázky bezpečnosti a jsi připraven/a na nové dobrodružství? I když jsi teprve absolvent/ka a nemáš mnoho pracovních zkušeností, pomůžeme ti nastartovat kariéru v oblasti BOZP!

Připoj se k perspektivní výrobní firmě na Třebíčsku a staň se součástí našeho týmu BOZP a PO. Vítáme nové členy!

A co tě čeká?

  • Aktivní dodržování standardů BOZP, platných norem a právních předpisů
  • Posuzování rizik v oblasti BOZP
  • Navrhování opatření k neustálému zlepšování BOZP a PO
  • Spolupráce a koordinace BOZP s kolegy
  • Řešení preventivních prohlídek

Těšíme se na energické absolventy, kteří chtějí posunout svou kariéru na novou úroveň!

Tato příležitost může být nabídnuta jak ve formě zkráceného, tak plného úvazku. Přijď do našeho týmu a začni svoji profesní cestu!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti v oblasti BOZP výhodou
  • Znalost legislativy BOZP výhodou
  • Zkouška OZO na obzoru
  • Řidičský průkaz B
  • Znalost NJ / AJ výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda dle hospodaření společnosti
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvky na vzdělávání