BI Developer

Referenční číslo
2-16-385696-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náplň práce:

Co budete dělat?

  • Práce na podnikových projektech pro zákazníky v západní a severní Evropě.
  • Podílet se na vývoji a údržbě řešení využívajících nejnovější technologie společnosti Microsoft
  • Vyvíjet nové části tradičních BI řešení založených na MS SQL Server (SSDE, SSIS, SSAS, SSRS, Power BI)
  • Vyvíjet nové části moderních řešení pro analýzu a velká data na bázi Azure (Data Lake, SQL Server Managed Instance, Azure Data Factory, Databricks, Python, SSAS-TAB, Power BI, CI/CD, Git, případně také Azure Synapse a Machine Learning )
  • Pomoc s podporou a údržbou BI a analytických řešení
  • Aktivně se zapojíte do technických a architektonických rozhodnutí v rámci svého týmu a kontaktů na straně zákazníků
  • V případě potřeby komunikujete s technickými a obchodními kontakty na straně zákazníka - - Učíte se a zdokonalujte se postupně v souladu s vaší kariérou, školeními a certifikacemi - - Prokážete svého týmového ducha v každodenním životě agilních projektů i mimopracovních teambuildingových aktivit
Požadavky

Co od vás očekáváme ?

  • Více než 2 roky zkušeností s návrhem a implementací řešení Data Warehouse / Business Intelligence řešení založených na stacku MS Business Intelligence
  • Velmi dobrá vývojářská znalost MS SQL Server Database Engine
  • Dobrá znalost alespoň jedné z technologií (SSIS, SSRS, SSAS, DAX)

Není nutné, ale učitě potěší (pracovní zkušenosti):

  • Zkušenosti s Power BI, MS SSAS Tabular
  • Big data (Databricks, Spark, Python, HDInsight, Hadoop)
  • MS Azure (Data Lake, Azure Data Factory, Machine Learning, IoT)
  • .NET (zejména ve vztahu ke cloudu, jako jsou Azure Functions, Azure Event Hubs atd.)

Osobnost a další dovednosti:

  • Dobrá znalost angličtiny
  • Komunikativní a aktivní člověk
  • Analytické myšlení
  • Týmový duch, ochota podělit se o své znalosti
  • Spolehlivost a samostatnost
Benefity

Profesní a osobní růst:

  • Zvyšte své technické a odborné dovednost
  • Spolupracovat na mezinárodních high-tech projektech
  • Práce v dynamické společnosti

Vzdělávání:

  • Program osobního rozvoje
  • Školení a certifikace
  • Kurzy angličtiny

Firemní kultura:

  • Přátelský a motivovaný tým
  • Podpůrný management
  • Rodinná atmosféra
  • Teambuildingové akce, oslavy
  • Čtvrtletní hodnocení a roční hodnocení platů/rolí
  • Rovnováha mezi pracovním a soukromým životem
  • Stabilní a dlouhodobá pozice

Atraktivní balíček:

  • 25 dní dovolené
  • Čas věnovaný osobnímu rozvoji
  • Interní lekce angličtiny s rodilým učitelem angličtiny
  • Stravenky, občerstvení/čerstvé ovoce
  • Flexi pass/Multisport karta