BI Developer

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-16-351966
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Navrhovat, vyvíjet, udržovat a optimalizovat jednotlivá řešení Business Intelligence
  • Úpravy a vytváření interaktivních dashboardů a sestav pomocí Dundas BI, Tableau, Highcharts a dalších nástrojů
  • Chcete-li upravit a vytvořit vysoce kvalitní řešení pomocí SQL, SSIS a JavaScript
  • Řešení složitých problémů v interakci s našimi globálními a interními zákazníky
  • Práce v mladém, mnohonárodnostním a agilním týmu
Požadavky
  • Zkušenosti s nástroji Business Intelligence Tools (např. Power BI, Tableau, Dundas BI nebo podobnými)
  • Zkušenosti s SQL a vývojem ETL procesu (SSIS)
  • Zkušenosti s AWS, JavaScript nebo JIRA jsou plus
  • Důkladné pochopení analýzy, návrhu a optimalizace podnikových procesů
  • Snažíte se učit nové technologie a máte přístup zaměřený na výsledky a řešení problémů
  • Schopnost spolupracovat, určit priority a organizaci Vaší práce za účelem splnění projektových požadavků
  • Je vyžadována plynulá obchodní znalost angličtiny
Benefity

5 weeks of vacation.

  • Flexible working hours
  • Home office / work life balance
  • An individual budget of min. 24,000 CZK which you can turn into a combination of up to 8 days of extra holidays, cafeteria points or pension and/or life insurance
  • E-meal vouchers
  • Various discounts and offers