AUTOMECHANIK NÁKLADNÍCH VOZŮ, až 40 000 Kč, Čestlice

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-18-390894-18
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

PRO SVĚTOVĚ ZNÁMOU AUTOMOBILOVOU ZNAČKU HLEDÁME ŠIKOVNÉ MECHANIKY NÁKLADNÍCH VOZŮ!

Náplň práce:

  • údržba a opravy nákladních vozidel a autobusů značky MAN / NEOPLAN
  • konzultace s vedoucím servisu
  • práce s nejmodernějšími speciálními přípravky, diagnostikou

Mzda: 30 - 40 000 Kč/měsíc - dle zkušeností

Lokalita: Praha Čestlice

Směny:dvě směny (ranní a odpolední + některé soboty)

Nástup: IHNED

Požadavky
  • SOU vzdělání (automechanik/autoelektrikář)
  • zkušenost s opravou nákladních vozů velkou výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B, C výhodou
  • zručnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky 120 Kč/den
  • karta Benefit plus
  • volné vstupy do Aquapalace pro Vás a Vaši rodinu
  • hrazené životní pojištění
  • výhodné cestovní pojištění
  • pravidelné školení
  • zaměstnanecké programy aj.
  • příspěvek na rozšíření řidičského oprávnění C, D