AUTOMATIZANT, ROBOTIK | 70 TISÍC ZÁKLAD | 3 SMĚNY

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
7-10-400027-9
Popis pozice

Mechatronika, automatizace, robotizace. Je toto obor, který vás zajímá a máte v něm už zkušenosti? Pak právě vy můžete být tou správnou posilou do našeho týmu automatizantů.

Náplň práce:

  • Programování robotů a PLC strojů
  • Práce v systému Simatic S7, s roboty Fanuc, KUKA nebo ABB
  • Diagnostika a řešení problémů s roboty ve výrobě
  • Plánování údržby robotů a celé automatizace
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického směru
  • Angličtina na úrovni cca B1
  • Zkušenosti ze strojírenství nebo automotive na obdobné pozici
  • Praxe s roboty na výrobních linkách (KUKA, Yaskawa, Motoman, ABB)
  • Ochota pracovat na 3 směny
Benefity
  • Týden dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Velmi atraktivní finanční bonusy
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění