AUTOMATIZAČNÍ INŽENÝR | AŽ 110 000 Kč | PRŮMYSL 4.0

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 110 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
2-10-402423-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní společnost zaměřená na potravinářství hledá k sobě do týmu AUTOMATIZAČNÍHO INŽENÝRA!

Pokud tě láká Průmysl 4.0 a vše co je s tím spojené, tak neváhej!

Zároveň je zde malé procento cestování

Na pozici tě čeká:

  • Najít a identifikovat místa pro zrychlení/zautomatizování výroby
  • Programování PLC zejména v Tia Portalu a napojení na senzory,..
  • Spuštění a testování vytvořených programů přímo u zákazníka
  • Spolupráce s elektrotechniky přímo u výrobní linky
  • Krátké služební cesty po EU (1-3 denní)
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost Tia Portal, WinCC
  • Orientace v pojmech IO - link, Profinet, OT, IT,...)
  • Schopnost instalovat a konfigurovat aplikace, ladit jejich chyby
  • Pokročilejší úroveň anglického jazyka (čtení projektové dokumentace a komunikace se zahraničním zákazníkem)
  • Ochota cestovat do zahraničí v rámci EU
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba + home office
  • stravenkový paušál
  • 3 sick days
  • důchodový příspěvek
  • jazykové kurzy