Autoelektrikář

Plný úvazek
Mzda
36 000 - 46 000 Kč
Referenční číslo
33-10-406348
Popis pozice

Hledáme autoelektrikáře pro práci na montážní lince ve dvousměnném provozu.

Náplní práce je sestavování, diagnostika, opravy a seřizování elektrických a elektronických zařízení na vozidlech dle technologického postupu.

Není nutné vyučení v oboru nebo několikaletá praxe, práce je vhodná i pro absolventy nebo šikovné řemeslniky.

Požadavky
  • zručnost
  • vyučení v oboru elektrikář výhodou
  • znalost výkresové dokumentace výhodou
  • spolehlivost
  • pečlivost
Benefity
  • příplatek za odpolední směnu +12 Kč/hod.
  • příplatek za práci přesčas +30 %/hod.
  • další příplatky nad rámec zákoníku práce
  • měsíční prémie od mistra
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonus/ docházkový bonus
  • příspěvek na stravování
  • pitný a vitamínový režim na pracovišti
  • vzdělávací kurzy, školení