SERVISNÍ TECHNIK - administrativa v leasingové společnosti

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
13-10-398135-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte prokazatelné zkušenosti jako servisní technik? Jste technicky orientovaný/á, máte kladný vztah k automobilům a alespoň nějakou zkušenost z administrativy?

Pokud ano, pak nám zašlete svůj životopis!

Náplň práce:

  • Zpracování dokladů za služby v rámci servisních činností
  • Schvalování oprav vozidel v operativním leasingu
  • Správa technických průkazů vozidel v operativním leasingu
  • Kontrola smluvních servisních středisek, komunikace se servisy (auto, pneu)
  • Tvorba reportů

Pracovní doba: 40 hodin týdně

Docházka: 9:00 - 15:00 nutné, zbytek flexibilní

Lokalita: Praha 5 - Radlická

Nástup: ihned

Požadavky
  • min. SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost na pozici servisního technika
  • Velmi dobrá orientace v autoopravárenství výhodou
  • Komunikativnost, schopnost práce v týmu
  • Pečlivost, důslednost, spolehlivost
  • Znalost práce na PC
Benefity
  • 16% roční bonus
  • Cafeterie
  • Stravenky
  • 3 sick days
  • 5 týdnů dovolené