Asistent(ka) inženýra kvality - 150 Kč/hod

Druh pozice
Brigáda
Mzda
150 - 180 Kč
Referenční číslo
3-18-378661
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Sháníte dlouhodobější přivýdělek? Nabízíme brigádu v Kuřimi na oddělení kvality. Brigáda je vhodná pro studenty VŠ, kteří si chtějí rozšířit obzory a získat praxi v oboru.

Vaší náplní práce bude:

  • asistence inženýrům kvality - vyšetřování příčin reklamací a problémů ve výrobě
  • příprava reportů, aktualizace plánů kontroly kvality atd.
  • podpora inženýrů kvality - při prováděný analýz na kusech z výroby

Nástup možný ihned!

Požadavky
  • možnost odpracovat alespoň 20 hodin týdně (po-pá)
  • věk minimálně 18 let
  • znalost nástrojů kvality výhodou
  • schopnost čtení technických výkresů
  • uživatelská znalost práce na počítači
  • přesnost a orientace na detaily
  • AJ na komunikativní úrovni
Benefity

Benefity:

  • hodinovou sazbu 150 Kč, po zaučení 180 Kč
  • příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč
  • dotované závodní stravování
  • dlouhodobá spolupráce
  • zajištěná svozová doprava z Brna
  • čisté a moderní prostředí
  • seznámení s procesy výroby a řízení kvality ve velké nadnárodní firmě (automotive)