Asistent(ka) inženýra kvality

Druh pozice
Brigáda
Mzda
130 Kč
Referenční číslo
3-18-368182
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Sháníte dlouhodobější přivýdělek? Nabízíme brigádu v Kuřimi na oddělení kvality. Brigáda je vhodná pro studenty VŠ, kteří si chtějí rozšířit obzory a získat praxi v oboru.

Vaší náplní práce bude:

  • asistence inženýrovi kvality - vyšetřování příčin závad a podpora při provádění rutinních inspekcí a testů kvality
  • příprava inspekčních zpráv, grafů, záznamů a statistických zpráv
  • aktualizace dokumentace procesů
  • provádění auditů LPA

Nástup možný ihned!

Požadavky
  • možnost odpracovat alespoň 3 dny v týdnu (po-pá)
  • věk minimálně 18 let
  • zvládání rozmanité, převážně administrativní, agendy
  • schopnost čtení technických výkresů
  • uživatelská znalost práce na počítači
  • přesnost a orientace na detaily
Benefity
  • hodinovou szabu 130 Kč
  • příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč
  • dotované závodní stravování
  • dlouhodobá spolupráce
  • čisté a moderní prostředí
  • seznámení s procesy výroby a řízení kvality ve velké nadnárodní firmě (automotive)