Asistent vedoucího výroby - NON AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
9-18-356950
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste technicky zaměřený člověk, který by rád našel uplatnění ve strojírenské společnosti?

Právě obsazujeme pozici asistenta vedoucího výroby, který bude pravou rukou vedoucího výroby a bude se podílet na zavádění různých projektů v rámci firmy.

Budete řešit také optimalizaci ve výrobě a další zajímavé projekty, např. v oblasti údržby, apod..

Pokud Vás pozice zaujala a navíc jste schopný se dorozumět německým jazykem nebo anglickým jazykem, neváhejte a ozvěte se!

Požadavky
  • min. SŠ - technického zaměření
  • Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici
  • Pokročilá znalost německého případně anglického jazyka
  • Zkušenost z výrobního podniku
  • Pokročilá práce s MS Office
Benefity
  • Finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky/příspěvek na stravování