Application Specialist pro vývoj mzdové aplikace

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
8-16-368085
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do firmy ,která vyvíjí SW aplikace hledám vhodného uchazeče s výbornou angličtinou a zkušenostmi s podporou a školením aplikace.

Pokud nemáš zkušenosti z účetnictví a mezd NEVADÍ, vše Tě naučíme. Důležité je, aby jsi chtěl/a pomáhat ostatním uživatelům, protože až se naučíš pracovat s naší aplikací, budeš hlavní osoba, na kterou se budou všichni obracet o radu.

Důležitou součástí této práce je také školení aplikace v českém i anglickém jazyce a tvorba manuálů.

Aplikace je zaměřená na outsourcing mezd (výměna mzdových dat, zprac. mzdové agendy, nahrávaní dokumentů, správa přístupů – vytváření profilů uživatelů ad.).

Budeš tzv. KEY USER a budeš:

  • poskytovat podporu uživatelům aplikace na všech pobočkách (i zahraničních)
  • školit uživatele na stávající i nové funkcionality
  • dávat podněty pro tvorbu dalších funkcionalit

Budeš řešit hlavně podporu naši aplikace (operační systémy a podobné řešit nebudeš, na to máme HelpDesk :-)).

Pokud se nebojíš mluvit (i v anglickém jazyce), umíš pracovat s MS Office (Excel na dobré úrovni) a bavilo by Tě pomáhat uživatelům pracovat lépe s jejich aplikací, pak neváhej a pošli svůj životopis.

Požadavky
  • výborná znalost českého a anglického jazyka
  • analytické myšlení
  • rád pomáháš druhým
  • baví Tě pracovat s aplikacemi
  • znalost MS Excel - makra
  • dobré prezentační schopni
Benefity
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávání a další