APLIKAČNÍ SPECIALISTA ERP

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-16-378609
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici Aplikační Specialista ERP.

Co budeš dělat?

  • zodpovědnost za instalaci, provoz a rozvoj systému ERP (Enterprise Resource Planning)
  • konfigurace a přizpůsobení ERP pro uživatele
  • testování systému pro zajištění potřeb společnosti
  • zodpovědnost za ERP, řešení uživatelských problémů s ERP
  • analýza incidentů zadaných helpdeskem (na 2. - 3. úrovni): verifikace chování systému, analýza logů, databázových dat a výpisů, sledování programového kódu
Požadavky

Co je třeba znát/mít?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • výborné analytické myšlení ověřené praxí
  • zkušenost s podporou ERP výhodou, ideálně GINIS
  • znalost support/helpdesk procesů a ERP systémů
  • znalost SQL (praktická znalost tvorby selektů)
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost
Benefity

Co nabízíme?

  • 5. týden dovolené
  • penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
  • 3 sick days
  • stravenky Edenred
  • benefitní program Edenred
  • karta Multisport