Aplikační podpora v centru Prahy

Referenční číslo
2-16-365151
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Staň se součástí naši IT aplikační podpory, která spravuje jednu z nejvýznamnějších personálních agentur, sídlící přímo v centru Prahy na Náměstí Republiky.

Naše firma Grafton Recruitment působí na trhu s agenturním zaměstnáváním, talent managementu a náboru na hlavní pracovní poměr již více než 25 let. Má více než 40 poboček v 9 zemích – Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Německo, Velká Británie, Litva, Nizozemsko a Rumunsko – s více než 500 zaměstnanci. A je specialistou na více než 30 odvětví.

V minulém roce se nám podařilo umístit přes 1,900 kandidátů na hlavní pracovní poměr, zajistit společnostem cca 8,000 dočasně přidělených zaměstnanců, a zpracovat více než 18 000 výplatních listin a jsme na to patřičně hrdí.

Chtěl/a bys nám pomáhat dosahovat úspěchů v pomoci najít lidem práci a být cennou součástí našeho IT týmu tím, že zabezpečíš hladký běh našich aplikací?

Pak neváhej, pošli nám svůj životopis a my Ti řekneme více.

Náplň práce:

  • Zajištění podpory svěřených aplikací (ATS, platforma Windows, VMware, MS SQL)
  • Monitorování a optimalizace výkonnosti svěřených systémů a aplikací
  • Diagnostika, analýza, třídění a řešení incidentů a požadavků
  • Komunikace s interním vývojovým týmem a externími dodavatel servisovaných aplikací
  • Návrh a realizace životního cyklu aplikací
  • Účast na rozvojových projektech
  • Licenční a certifikační management
  • Rozšiřování znalostní báze a vytváření dokumentace
  • Práce s tiketovacím systémem Jira
Požadavky
  • Zkušenosti s podporou aplikací 2 roky a více
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (ideálně alespoň B2)
  • Velmi dobrá znalost produktů Microsoft - MS Office ad.
  • MS SQL výhodou
  • Problem solving a ITIL výhodou
  • Znalost systému Jira výhodou
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Analytické myšlení a komunikativnost
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce z domova
  • Dny zdravotního volna
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Smlouva na dobu neurčitou