Aplikační Administrátor

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
134-15-405381
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme renomovaná farmaceutická firma, specializující se na vývoj, výrobu a distribuci inovativních léčivých přípravků. Naše firma je proslulá svým závazkem k vysokým standardům kvality a péči o pacienty.

V současné doběí hledáme Aplikačního Administrátora do oddělení Global ICT.

NA POZICI TĚ ČEKÁ:

  • Provoz aplikací v různých prostředích (produkční, testovací, vývojové)
  • Implementace nových a rozvoj stávajících aplikací
  • Řešení incidentů a opatření pro prevenci výpadků
  • Příprava a aktualizace provozní dokumentace
  • Nastavování monitoringu informačních systémů
  • Zajištění dostupnosti ICT služeb a plnění SLA
  • Zlepšení spokojenosti uživatelů a efektivity týmu
  • Spolupráce s dodavateli, administrátory a vývojáři pro optimalizaci výkonu aplikací
Požadavky

CO POŽADUJEME:

  • Znalost OS (Windows, Linux) a cloudových produktů Microsoft
  • Základní znalost sítí a protokolů
  • Znalost SQL a skriptování na MS Windows
  • Rychlé učení a adaptace na nové technologie
  • Komunikační dovednosti a týmový hráč
  • Pracovní efektivita a samostatnost pod tlakem
  • Znalost technické angličtiny
Benefity

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Práce pro rostoucí českou farmaceutickou společnost
  • Pracoviště v BC Brumlovka, Praha 4
  • Podíl na rozvoji aplikačního týmu v inspirativním prostředí
  • Motivující finanční odměna
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravovací příspěvek, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, jazyková výuka, Multisport karta, homeoffice)

Pečlivé zaškolení v klíčových procesech

Profesní rozvoj a vzdělávání