Analytik a konzultant se základy C++

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-16-351971
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš zaměstnání na plný úvazek v Praze? Baví tě programování a máš s ním alespoň základní zkušenosti? Pozice je vhodná i pro absolventy. Stačí, abys uměl česky a anglicky, měl nějaké zkušenosti s programováním v C++ a chtěl pomoct zlepšovat zdravotnická zařízení od jejich návrhu až po výrobu :) Jestli tě pozice zaujala, určitě se nám ozvi.

Náplň práce

  • zlepšování funkčnosti a spolehlivosti zdravotnických přístrojů
  • pomáhání s registrací těchto přístrojů pro zahraniční trhy
  • přenášení nových požadavků zákazníků do praxe (od návrhu řešení až po zavedení do výroby)
  • spolupráce s projektovým manažerem a napříč celou firmou (výroba, servis, atd.)
  • příležitostné cestování do Bulharska (1-2x ročně)
Požadavky
  • nutná znalost C++, alespoň ze školy nebo praxe
  • plynulá čeština
  • komunikativní angličtina (denní kontakt po telefonu)
  • komunikativní schopnost a příjemné vystupování
  • vysoká škola technického směru výhodou
  • znalost Medical Devices je plus
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sickdays
  • týden neplaceného volna
  • benefitní systém Benefit Plus (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, sport, cestování, vzdělávání, kultura, zdraví, tištěné knihy, Multisport karta, ostatní služby)
  • odborné vzdělávání a literatura
  • občerstvení na pracovišti
  • bonus za doporučení nového kolegy
  • firemní akce (pravidelné víkendové akce, sportovní akce, opékačky, firemní večírky, apod.)
  • dobrovolný dresscode