ADMINISTRATIVA v HR, 130 Kč

Druh pozice
Brigáda
Mzda
130 Kč
Referenční číslo
13-19-341226
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zvládnete pracovat alespoň 25 hodin týdně?
Baví Vás komunikace s lidmi a hovoříte plynule anglicky?
Máte zájem získat zkušenosti v administrativě nebo oblasti HR?

Do našeho týmu v Grafton Recruitment hledáme flexibilní kandidáty na pozici ADMINISTRATIVA v HR s možností dlouhodobé spolupráce.

Pracovní doba je v rozmezí 8:00-18:00, preferujeme kandidáty, kteří mohou docházet každý den (minimum je 4x týdně).

Náplň práce:
- administrativní úkoly (zpracování expanse reportů, správa kalendáře, práce s interními systémy...)
- organizování pohovorů s uchazeči
- zakládání dokumentů (kopírování, scenování, vkládání do systému)
- telefonický prescreening kandidátů - podrobné zjištění informací o uchazeči a jejich zhodnocení pro určitou pozici
- zadávání faktur do systému
- zajištění letenek a ubytování pro služební cesty

PLAT: 130 Kč/hod
LOKALITA: Praha 1, Náměstí Republiky

Požadavky

- student/ka VŠ
- čeština/slovenština na úrovni rodilého mluvčího
- anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace s kandidáty)
- praxe z administrativní pozice výhodou
- znalost MS Office

Benefity

* flexibilní docházka dle Vašeho rozvrhu
* možnost využit anglický jazyk v praxi
* zkušenost z prostředí HR
* Multisport karta
* občerstvení na pracovišti