ABSOLVENTI TECHNICKÝCH ŠKOL | START KARIÉRY

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-10-378454
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Končíte školu a přemýšlíte co dál? Nechcete marnit čas? Hledáme šikovné absolventy, kteří chtějí příležitost chytit za pačesy!

Dejte nám o sobě vědět! Obsazujeme pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA, PROJEKTOVÉHO MANAŽERA A INŽENÝRA KVALITY do našich týmu. Pozor! Šanci dáváme i šikovným absolventům.

Co Vás čeká? Od všeho kousek :)

  • být součástí projektového týmu
  • zodpovědnost za návrh a sestavení procesu výroby pro daný typ produktu s ohledem na požadovanou kvalitu výrobku a efektivitu procesu
  • komunikovat s dodavateli
  • zodpovědnost za plynulý náběh výroby a předání do sériové výroby
  • účast na nových projektech PPAP a VDA
  • sledovat časové plány realizace projektu
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání (strojní, procesní inženýrství, mechanika)
  • krátká praxe na obdobné pozici procesního inženýra
  • anglický jazyk alespoň B2 (denní komunikace)
  • samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup k práci
  • chuť učit se novým věcem
Benefity
  • moderní pracovní prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • využití cizích jazyků a jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • závodní stravování