osobni banker prace

 

Bankovní trh zažívá velké změny. Od zkostnatělých a odosobněných institucí se pomalu ale jistě posouvá celý trh k více přátelskému a rodinnému prostředí. Důkazem je například jak se mnohé (zvlášť velké banky) zachovaly během pandemie, kdy vyšly klientům vstříc v podobě úpravy úvěrových produktů, odložených splátek apod.

Vstřícnost v případě obětí řádění tornáda byla také hodně vidět. Koho by se tyto věci bezprostředně nedotýkaly, může pak vidět změny, kterými prochází mnohé pobočkové sítě – od samotné rekonstrukce poboček a jejich převedení do moderního hávu až po změny na pozicích bankéřů a bankéřek.

Grafton Recruitment pomáhá v tomto nastaveném trendu a podporuje ty nejlepší bankovní instituce v jejich záměru posouvat celý bankovní trhu kupředu.

 

Projekt náboru nových bankéřů a bankéřek řídíme centrálně z Prahy, ale ohledně pozice právě u vás v regionu se s vámi spojí kolega či kolegyně z naší regionální kanceláře. Budete mluvit s někým, kdo vašemu kraji a regionu rozumí a s kým budete moci probrat i své zkušenosti s konkrétními bankami a finančními institucemi u vás.

 

Hlavní kritéria:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Příjemné vystupování, zkušenost na pozici ve vztahu se zákazníky.
  • Běžná práce na PC – práce s interním systémem a moderními bankovními technologiemi (např. schopnost vysvětlit a provést klienty elektronickým bankovnictvím).
  • Důvěryhodnost, přirozená míra empatie a zájem o klienta.

Zavolejte si o více informací nebo si rovnou vyberte pozici ve vašem nejbližším městě a pošlete své CV konzultantům.

Aktuální pozice

BANKOVNÍ SPECIALISTA/KA
Lokalita:Praha
Mzda:
38 000 - 43 000 Kč
Zveřejněno:
Čtvrtek, 01. Únor 2024 10:16
BANKOVNÍ SPECIALISTA/KA
Lokalita:Praha
Mzda:
38 000 - 43 000 Kč
Zveřejněno:
Čtvrtek, 01. Únor 2024 10:16

Další doporučení zaměstnavatelé