VEDOUCÍ SKLADU - 1 SMĚNA

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
9-6-354017
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste organizační typ a baví Vás koordinace týmu podřízených pracovníků?

Máte zkušenosti ve skladu a dokážete se domluvit anglicky?

Váš denní chleba bude:

  • Vedení a koordinace pracovníků skladu
  • Zodpovědnost za personální obsazenost směny
  • Řízení a optimalizace skladových zásob
  • Řešení problémů vzniklých na směně
Požadavky
  • Praxe na vedoucí pozici ve skladu alespoň 2 roky
  • Znalost anglického jazyka na úrovni B2 - komunikativní znalost
  • Průkaz VZV
  • Řidičský průkaz skupiny B
Benefity

25 dní dovolené

Bonusy/prémie

Stravenky

Služební mobil

Služební notebook

Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Nápoje a drobné občerstvení na pracovišti zdarma

Firemní akce

Rozjezd zcela nového projektu

Možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace