Propojení...

ÚČETNÍ AJ

Lokalita Hradec Králové
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-11-238143

Popis pozice

Chcete se stát součástí týmu účetních na finančním oddělení ve významné výrobní společnosti, které působí po celé Evropě a neustále se její aktivity rozšiřují? Věnujete se nebo se chcete věnovat účetnictví a máte k tomu patřičné vzdělání?
Napište nám svůj životopis v ČJ i AJ!

Co Vás čeká na pozici účetní?

  • zodpovědnost za účetnictví na oddělení financí a obchodu
  • účetnictví a controlling pro země střední a východní Evropy
  • spolupráce s ostatními pracovníky obchodního oddělení i ostatními evropskými týmy
  • ad hod projekty

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomické
  • komunikativní znalost AJ – mezinárodní společnost, na denní bázi
  • výhodou znalost NJ
  • znalost finančního účetnictví - faktury, P&L, rozvaha a výsledovka
  • Komunikativní osobnost
  • Schopnost práce v týmu
  • pečlivost a analytické myšlení

Benefity

  • mzda dle zkušeností
  • závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusový program
  • moderní kanceláře
  • prima kolektiv

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Finance | Bookkeeper, accountant