Strategický nákupčí - Plzeň

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-23-399436
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného nákupčího na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ v Plzni!

Vaším úkolem bude:

  • vedení výběrového řízení dodavatelů
  • hodnocení a kontrola stávajících dodavatelů
  • zodpovědnost za vyjednávání a nastavovávní smluvních podmínek, jako jsou dodací lhůty, ceny a další náklady
  • práce v ERP systému a zpracování dat do tohoto sytému
  • nastavování nákupní strategie
Požadavky
  • min.SŠ vzdělání (nejlépe technického zaměření)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (komunikace se zahraničními dodavateli, zákazníky, kolegy)
  • Předchozí zkušenost na podobné pozici
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění