SKLADNÍK, 2 směny

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
7-21-362902
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste zkušený skladník? Nebo teprve přemýšlíte o práci ve skladu?

Pokud jen si rozumíte s počítačem a nevadí vám práce ve dvousměnném provozu, pošlete aktuální životopis.

Nabízíme super plat a možnost nástupu ihned!

Náplň práce:

  • Skladování dílů
  • Příprava dílů pro výrobu
  • Inventarizace
  • Komunikace s ostatními odděleními
Požadavky
  • dobrá znalost práce na PC (ideálně praxe se skladovým systémem)
  • technické vzdělání
  • předchozí zkušenost ze skladu ve výrobní firmě velkou výhodou, ale ne podmínkou
  • fyzická zdatnost (práce je vhodná pro muže, kvůli občasnému zvedání těžkých břemen)
  • ochota práce ve 2 směnném provozu (ranní 6:00 – 14:00 a odpolední 14:00 – 22:00).
  • základní znalost AJ nebo NJ výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené