Referent zákaznického servisu s AJ

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
16-1-371234
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost dodávající obráběcí stroje a další technické vybavení se silným mezinárodním zázemím hledáme posilu do týmu na pozici Referent zákaznického servisu.

V rámci pozice se budeš starat o:

  • zajištění poptávky ze strany zákazníků, kteří poptávají náhradní/servisní díly na stroje
  • zpracování poptávky, předání servisním technikům
  • nacenění náhradních dílů, zajištění jejich dodání
  • komunikace s centrálním skladem v Německu (v angličtině)
  • fakturace zákazníkům
Požadavky

Na pozici není vyžadována praxe nebo vzdělání v technickém oboru.

U kandidáta však hledáme:

  • znalost MS Office
  • komunikativní a vstřícný přístup k zákazníkům i kolegům (nejen) ze servisního oddělení
  • pečlivost, systematičnost, pořádek v poptávkách a zakázkách
  • komunikativní znalost AJ pro komunikaci s centrálou v Německu (převážně psaná forma, ale občas budeš muset jazyk využít i při telekonferenci, ideálně B1 - B2)
  • určitě tě musí bavit administrativní činnost a komunikace, nejedná se však o žádný prodej a nabízení produktů zákazníkům
Benefity

Čím tě odměníme:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • jazykové vzdělávání
  • pružná pracovní doba, možnost práce z domu
  • stabilní a dlouhodobá práce v menším a přátelském týmu
  • zázemí v moderní budově na trase tramvaje 15 minut od hlavního nádraží