PROJEKTANT VE STAVEBNICTVÍ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
11-5-365221
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi absolventem SŠ nebo VŠ stavební či strojní? Máš specializaci TZB anebo praxi ve projektové činnosti ve stavebnictví? Umíš vytvářet stavební dokumentaci ve 2D či 3D Cad programech?

Pokud ano, neváhej a posílej svůj životopis právě teď! Hledáme kandidáty z celé ČR a nabízíme PRÁCI FORMOU HOMEOFFICE! Pokud ale budeš chtít být v moderní kanceláři, je Ti k dispozici:)

Co Tě čeká?

  • Budeš se zaměřovat na vzduchotechniku a vytápění.
  • Budeš projektovat TZB - technické zařízení budov.
  • Zpracuješ projektovou dokumentaci ve 2D.
  • Pomůžeš s organizací předprojektové a projektové přípravy staveb.
  • Navrhneš technická řešení podle pracovního zadání, navrhneš změny a rekonstrukce stávajících systémů.
  • Vypracuješ konstrukční řešení.
  • Vytvoříš technické výpočty stavebních částí technologických zařízení.
Požadavky
  • min SŠ vzdělání - nejlépe stavební nebo strojní
  • zkušenosti s návrhem nebo montáží systémů v oblasti stavebnictví - ideálně znalost TZB
  • znalost práce v programech CAD 2D; 3D/BIM výhodou
  • schopnost práce s MS Office
  • ŘP sk. B – aktivní řidič + ochota cestovat

Pozn.: Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy!

Benefity
  • 13. plat
  • odměny / bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost práce z domova či z kanceláře, na tom se domluvíme
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • práce se špičkovými technologiemi, rozvoj v oboru
  • kurzy angličtiny
  • obědy na pracovišti
  • dobré platové ohodnocení a další profesní růst