OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
9-23-377280
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Praxe a zkušenosti s obchodní činností? Angličtina na komunikativní úrovni? Potom hledáme možná právě Vás na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE.

Jako OBCHODNÍ ZÁSTUPCE budete mít na starosti:

  • Péče o stávající zákazníky
  • Budování dlouhodobých kontraktů a zajištění zakázek v oblasti automotive
  • Podíl na tvorbě obchodní politiky společnosti a její prezentace
Požadavky
  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Praxe v obchodní činnosti (automotive výhodou)
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Komunikativní a prezentační dovednosti
  • Aktivní znalost práce MS Office
  • Řidičský průkaz B
Benefity
  • Roční bonusy/prémie
  • Služební vůz
  • Mobilní telefon, notebook
  • Pracovní smlouvu na 1 rok - poté prodloužení na neurčito
  • Osobní účet z fondu FKSP (kultura, sport, optika, zdr. pomůcky aj.)
  • Jazykové vzdělávání
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění