Obchodní zástupce

Obor
Plný úvazek
Mzda
25 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
16-13-338600
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Voda je jednou z nejvzácnějších surovin, kterou máme a náš klient si je toho vědomý, a proto pomáhá svým zákazníkům tuto surovinu šetřit, recyklovat a znova upravovat tak, aby neskončila v kanále a mohla se dále využívat.

A my pro tohoto klienta hledáme OBCHODNÍKA, který se nebojí načerpat nové znalosti a zkušenosti a poté je náležitě zužitkovat u svých zákazníků.

Vaší náplní práce bude:

  • aktivní akvizice nových klientů z řad průmyslových společností
  • prezentace řešení a produktového mixu
  • ve spolupráci s technology a konstruktéry připravit nabídku pro klienta
  • dohled nad realizací zakázky
  • poprodejní péče o klienta

Ačkoliv se práce zdá hodně a produkt není nejjednodušší, tak se není čeho obávat. K dispozici Vám bude tým kolegů, kteří Vás rádi zasvětí a pomůžou Vám se zorientovat.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • praxe v oblasti obchodu
  • angličtina na úrovni B1 - sem tam je potřeba si něco nastudovat co není v českém jazyce :)
  • drive a "selský rozum"
  • ochotu hledat win win řešení pro zákazníka i zaměstnavatele (obchodní model našeho klienta je postaven na dlouhodobých vztazích s jeho zákazníky)
Benefity

stravenky (110 Kč/den)

20 dní dovolené a 5 dní sick days

automobil i pro soukromé účely

hrazené odborné vzdělávání

telefon, notebook

flexibilní pracovní doba