NÁKUPČÍ | s AJ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-23-406837
Popis pozice

Jsi zkušený nákupčí co máš praxi v nákupu materiálu pro výrobu?

Baví tě komunikovat anglicky a umíš si práci dobře zorganizovat?

Hledáme kolegu do týmu na pozici NÁKUPČÍ.

Co ty na to?

Tvým úkolem bude:

  • objednávání materiálu a komponentů pro výrobu
  • hledání nových dodavatelů, jednání s dodavateli
  • budování vztahů se stávajícími dodavateli
  • kontrola a zajištění termínů dodání u dodavatelů
  • kontrola cen a jednání o cenách s dodavateli
Požadavky
  • SŠ vzdělání technického, případně ekonomického směru
  • anglický jazyk na úrovni B2 – komunikace s dodavateli
  • zkušenosti s nákupem nebo plánováním materiálu pro výrobu
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativní dovednosti
  • organizační schopnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • firemní stravování
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní pojištění