Koordinátor zaměstnanců - částečný úvazek

Druh pozice
Brigáda
Mzda
10 000 - 20 000 Kč
Referenční číslo
9-14-377898
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš zajímavý přivýdělek v oblasti personalistiky, náboru a péče o zaměstnance?

Jsi aktivní řidič a najdeš min 20 volných hodin týdně?

Pokud ano, tak pak už jen stačí trocha organizačních schopností a nebát se komunikace s lidmi, vše ostatní Tě naučíme.

Tvým úkolem bude aktivní spolupráce s konzultanty, kontrola docházky a koordinace pracovníků ve velké výrobní firmě v blízkosti Plzně, administrativa spojená s výkonem pozice.

Požadavky
  • SOU/SŠ vzdělání
  • časová flexibilita
  • ŘP sk. B, vlastní auto podmínkou
  • znalost MS Office
  • praxe ve výrobní společnosti vítána
Benefity
  • částečný úvazek s výhledem na plný úvazek
  • dlouhodobá spolupráce
  • služební telefon
  • cestovní náhrady
  • odborné a pravidelné školení na ZP
  • zajímavý přivýdělek v oblasti personálních služeb
  • zázemí renomované stabilní společnosti
  • příjemný pracovní kolektiv
  • kancelář v centru Plzně