KIEROWCA AUTOBUSU kat. D / Řidič sk. D / Praha, Středočeský kraj

Lokalita
Druh pozice
Plný úvazek
Mzda
34 000 - 40 000 Kč
Zveřejněno
Kontaktní osoba
Referenční číslo
8-21-350183
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dla jednego z największych przewoźników w Czechach, poszukujemy kierowców autobusów do realizowania przewozów na liniach podmiejskich w okolicach Pragi, w kraju środkowoczeskim (Středočeský kraj). Oferujemy wynagrodzenie w wysokości 5700 – 6700 zł brutto (4300 – 5000 zł netto).

Praca na podstawie czeskiej UMOWY O PRACĘ na CZAS NIEOKREŚLONY, na pełną kwotę, ze wszystkimi składkami.

Nie wymagamy znajomości języka czeskiego – sprawną komunikację zapewni polskojęzyczny koordynator/dyspozytor.

Požadavky
  • prawo jazdy kat. D (z kodem 95)
  • chęć pracy w nowym środowisku
Benefity
  • 5 tygodni płatnego urlopu
  • dodatek do zakwaterowania 2500 CZK (420 zł)
  • możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym
  • bony żywieniowe 90 CZK (15 zł) dziennie
  • benefit kafeteryjny 1000 CZK (170 zł) miesięcznie
  • zniżka na taryfy telefoniczne (również dla rodziny)
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora/dyspozytora
Další informace
Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search