ÚČETNÍ | PLZEŇ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
9-7-400312-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě účetnictví a hledáš práci, i když nemáš dlouhou praxi?

Hledáme kolegu do účetního oddělení, který chce získat praxi ve výrobní společnosti.

Důležité pro nás je, abys do kontaktu s účetnictvím přišel/přišla ať už na škole nebo v práci. Je potřeba základní znalost podvojného účetnictví a základní znalost anglického jazyka, alespoň pro písemnou komunikaci.

Tvojí pracovní náplní bude:

  • Provádění účetních operací v interním systému
  • Kontrolní činnost
  • Reporting
  • Komunikace s ostatními odděleními v případě nejasností
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Aktivní znalost podvojného účetnictví a účetních a daňových předpisů
  • AJ na komunikativní úrovni pro písemnou komunikaci
  • MS Office na uživatelské úrovni
  • Orientace na detail, přesnost a systematičnost
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy školení
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dojíždění