Propojení...

Junior Project Manager

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Agressová Damaris
Referenční číslo 2-40-238240

Popis pozice

Významná mezinárodní projektově inženýrská společnost hledá vhodné kandidátky na pozici

JUNIOR PROJECT MANAGER.

Na této pozici se budete podílet na přípravě složitých cenových nabídek, zpracovávat částečně rozpočty a z části se podílet na koordinaci stavebních projektů z pozice Junior Project Managera.
Práce nabízí možnost dalšího profesního růstu v rámci společnosti.

Požadavky

  • VŠ stavební
  • zkušenost v oblasti přípravy cenových nabídek výhodou
  • praxi v oblasti Project Managementu nebo Cost Managementu výhodou
  • studijní pobyt v zahraničí výhodou
  • perfektní znalost Aj - mluvená i písemná forma
  • MS Office (Outlook, PowerPoint, Excel)
  • výborné komunikační schopnosti a příjemné vystupování

Benefity

  • notebook, mobilní telefon
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • možnost profesního růstu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Pozemní | Manažer | Rozpočtář | Plánovač | Osobní | Project Manager