Junior .NET developer pro absolventy!

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Částečný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-10-340575
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste juniorní .NET developer, který se zatím necítí na mezinárodní firmu? Zajímáte se o oblast správy dat a dokumentů a ECM?
Baví Vás vývoj v .NETU, ale rádi byste občas vyjeli ke klientovi?
Líbí se Vám šít řešení zákazníkovi na míru?
Testovat? Spolupracovat s analytiky, obchodníky a konzultanty?

Hledáme .NET vývojáře pro oblast Správy Dat a DMS!
Láká Vás příjemné pracovní prostředí, kde Vám vyjdou vstříc a kde si odpočinout můžete třeba u Playstation? Možná hledáme právě Vás!

Požadavky

- Alespoň 1 rok zkušeností s vývojem v .NETu
- znalost WCF, ASP.NET, Javascriptu
- Angličtina aby ses domluvil se zahraničím
- ŘP B

Hledáme zkušené vývojáře i absolventy se zkušenostmi ze školních projektů!

Benefity

- 4 týdny dovolené + den za každý odpracovaný rok navíc
- Klouzavá pracovní doba (kanceláře jsou přístupné 24/7)
- Spolupráce s mezinárodními týmy
- Možnost cestování po Evropě
- Ovocné pondělky
- Teambuildingy
- Relax room (volant, xbox, boxovací pytel...)
- Možnost práce na IČO i HPP
- Možnost růst, certifikovat se a nadále se vzdělávat