Financial Controller

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
19-7-364139
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte analytické smýšlení a čísla Vás baví? Orientujete se v controllingu a vyznáte se ve finančním účetnictví? Chcete být součástí přátelského týmu?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici Financial Controller.

Vačí náplní práce bude:

  • analýzy a vyhodnocování plánů a výsledků
  • analýzy nákladů, výnosů a odchylek, jejich interpretace a prezentace
  • sestavování pravidelných reportů
  • participace na závěrkách a reportingu pro banky a investory
  • spolupráce při tvorbě rozpočtů na jednotlivé projekty
  • úzká spolupráce s účetním oddělením a vedením společnosti
  • spolupráce napříč odděleními
  • možnost účastnit se na konsolidaci skupiny
Požadavky
  • vzdělání ekonomického směru
  • orientace v controllingu, finančních analýzách, finančních výkazech a znalost finančního účetnictví
  • pokročilá znalost MS Excel
  • analytické myšlení
Benefity
  • Bonusy/prémie
  • Možnost občasné práce z domu
  • Příspěvek na životní a /nebo důchodové pojištění do výše 8 000 Kč/rok
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou (po zkušební době)
  • Občerstvení na pracovišti
  • Multisport karta