Propojení...

Elektrotechnik

Lokalita Turnov
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Králová Veronika
Referenční číslo 11-30-238233

Popis pozice

Orientovat se v eletrotechnice pro Vás není žádným oříškem? Znáte principy, součinnosti a vazby elektrických a strojních částí výrobních linek? Pak hledáme právě Vás!

Na pozici

budete:

  • provádět opravy elektrických zařízení
  • realizovat úpravy el. částí zařízení
  • vykonávat pravidelnou preventivní údržbu el. částí přidělených strojních zařízení
  • napomáhat pracovníkům ext. firem a kontrolovat jejich práci i dodržování int. předpisů
  • zapisovat do směnového protokolu závady zjištěné při opravě výrobních linek
  • v době nepřítomnosti elektrikáře provádí i opravy el. zařízení budov

Požadavky

Požadujeme:
  • platný doklad o dosaženém vzdělání v oboru elektro
  • platný doklad o absolvování zkoušky dle vyhl. 50/78 Sb. min. §6
  • znalost el.zařízení výr. linek včetně jejich ostatních podružných el.zařízení
  • schopnost realizovat opravy a údržbu i úpravy el. zařízení
  • znalost principů, součinností a vazeb elektrických a strojních částí výrobních linek
  • znalost elektroinstalací energetických napájecích zařízení (trafostanice, rozvodny)

Benefity

Nabídneme Vám:
  • jazykové kurzy angličtiny
  • 3 dny zdravotní dovolené
  • stravenky a příspěvky na podnikové stravování
  • 13. a 14. mzdu
  • věcné dárky k firemním jubileím
  • příspěvky na týmové akce

... řadu dalších benefitů

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a provoz | Elektrotechnika | Specialista | ISO 9001 | ISO/TS 16949 | Vyhláška 50 | Electrical technician