Propojení...

EKONOM

Lokalita Hradec Králové
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-11-245788

Popis pozice

Skvělá příležitost pro zkušené účetní a ekonomy! Nabízíme práci v Hradci Králové pro mezinárodní spolenost.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • řízení finančního oddělení, dohled nad kvalitou vedení účetnictví, vedení lidí
  • zpracovávání ekonomických analýz
  • sledování a vyhodnocování nákladů a výnosů společnosti, ročním rozpočtu
  • koordinace kontrolních činností
  • dohled nad jednotným způsobem komunikace vůči příslušným úřadům
  • dohled nad školením pracovníků ekonomického oddělení

Požadavky

  • min. SŠ ekonomického směru
  • praxe v účetnictví, české i mezinárodní
  • znalost práce v ERP systému
  • loajalita, přesnost, spolehlivost
  • znalost NJ nebo AJ – mezinárodní společnost
  • ŘP sk. B

Benefity

  • 25 dní dovolené
  • prémie
  • 13. plat
  • příspěvek na penz. připojištění
  • jazykové vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Controlling | Management | Manažer | Ekonom | Účetní | Finance | Senior | Financial director / manager