Administrativa s němčinou

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
20-6-365487
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nevíte, jakým směrem se vydat po škole? Máte už alespoň drobnou zkušenost v zákaznickém servisu, logistice, HR nebo administrativě?

Zajímá Vás tato oblast?

Hledáme kandidáty, kteří chtějí získat zkušenosti z mezinárodního prostředí a nastartovat svůj kariérní růst.

Ve své práci budete mít na starost:

  • Komunikaci se zákazníky/dodavately/zaměstnanci
  • Zadávání dat do interních systémů
  • Hledání nových možností a zlepšování procesu
  • Administrativu
Požadavky
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Znalost německého a anglického jazyka (B2)
  • Proaktivní přístup, orientace na zákazníka
  • Flexibilita a ochota učit se
  • Zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domova
  • Příspěvěk na stravování
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • A další