.NET developer, C# programator

.NET developer, C# programátor

.NET developer, C# programátor

.NET developer se specializuje na práci s nejrozšířenější vývojářskou platformou společnosti Microsoft. Od uchazečů se očekává zkušenost s programovacími jazyky C#Visual Basic .NETDelphi aj. Budete se věnovat navrhování a vývoji databázových programů, webových stránek a aplikací, softwaru pro mobilní zařízení, jejich testování a další optimalizaci.

Druhy pozic a mzdové ohodnocení

Obecný .NET developer obvykle pracuje s různými programovacími jazyky. Zaměřujete-li se konkrétně, hledejte například pozici c# programátorc#  developer nebo ASP. NET vývojář. Podle zkušeností rozlišujeme pozice junior. NET developer senior .NET developer. Seniorní programátoři mívají minimálně 5letou praxi. Jako junior .NET developer si vyděláte cca 20 000 Kč až 40 000 Kč, s 3-5 lety zkušeností 30 000 Kč až 70 000 Kč. U senior .NET developerů se mzdy pohybují okolo 50 000 Kč.

. NET developer – obvyklé požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání, ideálně v IT
  • Praxe v programování, další technické znalosti dle nabízené pozice – standardy psaní kódu v .NET Framework, MS Entity Framework, psaní SQL dotazů, JavaScript, JQuery, AJAX aj.
  • Znalost angličtiny alespoň na komunikační úrovni
  • Týmový duch a nadšení pro další rozvoj

Proč dělat .NET developera?

Práce v IT umožňuje skvělé výdělky i při studiu nebo s minimální praxí. Naopak vzdělání většinou nehraje tak důležitou roli. Firmy si svých programátorů velmi váží a kromě nadstandardních platů jim nabízejí i další benefity: home officevolnou pracovní dobupříspěvek na dojížděnídoplácení nemocenské apod.

Přemýšlíte o změně práce? Kontaktujte nás. Neustále hledáme dobré kandidáty pro zajímavé projekty.