Zkušený/á účetní

Referenční číslo
20-7-356988
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s komplexním účetnictvím? Mluvíte plynule anglicky?

Čtěte dál!

Staňte se nepostradatelnou součástí ekonomického týmu mezinárodní farmaceutické společnosti. Hledáme iniciativní a energické účetní s nadšením pro práci a zkušeností s komplexním účetnictvím.

Na pozici Vás čekají tyto úkoly:

  • Metodické řízení účtování a navazujících procesů v souladu s platnou legislativou
  • Zpracování závěrkových operací, tvorba dohadů, rezerv, opravných položek, odpisů a účtování interních dokladů
  • Zpracování roční účetní závěrky, výroční zprávy a zprávy o vztazích za svěřené společnosti
  • Kontrola správy a inventarizace investičního majetku; skladů
  • Inventarizace rozvahových účtů
  • Komunikace s auditory
  • Kvartální příprava podkladů pro banky, reporting pro statistický úřad
  • Spolupodílení se na vytváření, aktualizaci a administrace interních účetních směrnic
Požadavky
  • 2 roky zkušeností z oblasti komplexního účetnictví
  • Angličtina úroveň C1
  • Dobrá znalost MS Office, zejména Excel
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů/rok
  • 5 sick days/rok
  • Flexibilní pracovní doba (core 10 - 16h)
  • Možnost občasné práce z domova
  • Kafetérie 4 000 Kč/měs. (ve zkušební době 1 500 Kč/měs)
  • Stravenky
  • Příspěvek na zdravotní připojištění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce