ZKUŠENÝ/Á NÁKUPČÍ S AJ, až 90 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
13-20-393171
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenost z nákupu/supply chain?

Hovoříte plynule anglicky?

Pokud ano, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí nákupního týmu mezinárodní společnosti, která je jedním z předních světových průmyslových výrobců.

Náplň práce:

  • spolupráce s interními nákupčími, týmy v terénu a externími dodavateli v rámci zemí EU
  • zajištění dodržování zavedených nákupních zásad a postupů
  • identifikace obchodních požadavků od klientů
  • zpracování objednávek
  • podílení se na vyjednávání a uzavírání smluv
  • zajišťování a řízení dodavatelů
  • analýzy cen/nákladů
  • identifikovat příležitosti ke snižování nákladů
  • podílení se na různorodých projektech
  • správa dat

Mzda: 60 - 90 000 Kč/m dle zkušeností

Lokalita: Praha - Stodůlky

Nástup: dohodou

Smlouva na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení.

Požadavky
  • min. 3 roky zkušeností na obdobné pozici v nákupu/supply chain
  • plynulá znalost anglického a českého jazyka
  • vysokoškolské vzdělání
  • MS Office a ERP systémy
  • aktivní řidič
  • znalost systému Coupa a supply chain certifikace výhodou
  • proaktivita
  • komunikativní a analytické schopnosti
Benefity
  • 13. a 14. mzda
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office
  • stravné
  • penzijní nebo životní pojištění do 24 000 Kč/rok
  • Multisport
  • Cafeterie
  • hrazené jazykové kurzy