ZKUŠENÝ STAVBYVEDOUCÍ

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
11-10-361880
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte několik let praxe jako stavbyvedoucí? Zvládáte samostatně zajistit průběh stavební zakázky? Komunikace s dodavateli a řešení vzniklých situací na stavbě je pro Vás hračkou?

Potom nám zašlete svůj životopis právě teď! Obsazujeme pozici:

Co Tě čeká:

  • Zajištění stavebních prací - dopravní stavby
  • Sestavování rozpočtu projektu
  • Provádění fakturace stavebních prací
  • Jednání s dodavateli
  • Vedení týmu podřízených
  • Častá práce přímo v terénu
Požadavky
  • SŠ stavebního zaměření
  • Několik let praxe v oboru - ideálně oblast dopravní stavby
  • Zkušenosti s vedením podřízených
  • Znalosti pro sestavování rozpočtů
  • Autorizace o oboru dopravní stavby výhodou
Benefity
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • týden dodatkové dovolené - celkem 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní pojištění - 2% hrubé mzdy
  • úhrada zvyšování kvalifikace
  • fondy pro děti - tábory, kroužky
  • mimořádné odměny dle výkonu a aktivity - poukázky do OC, do sauny, bazénu