Zkušený specialista vzdělávání a rozvoje

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
19-14-405782
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste profík v oblasti vzdělávání a rozvoje zaměstnanců? Umíte navrhnout koncepce a strategie vzdělávání, iniciovat řešení a efektivně podporovat ostatní?

Do zavedené, stabilní společnosti hledáme profíka do HR týmu.

Na pozici zkušeného SPECIALISTY VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE budete mít na starost:

  • organizaci veškerých vzdělávacích aktivit
  • dohled a správu profesních kvalifikací zaměstnanců
  • zajištění rozvojového programu pro manažery
  • práci v interním systému
  • komunikaci s kolegy napříč celou společností
  • interní poradenství zaměstnancům
  • komunikaci s externími dodavateli
  • přípravu ad hoc reportů
Požadavky
  • možnost nástupu IHNED
  • zkušenost na obdobné pozici alespoň 4 roky
  • nadšení pro oblast vzdělávání a rozvoje a prokazatelné úspěchy v dané sféře
  • silná osobnost, schopnost práce pod tlakem
  • týmový duch a podporující přístup
  • samostatnost a vlastní iniciativa
Benefity
  • finanční bonus ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days
  • penzijní připojištění
  • program Benefit Plus
  • flexibilní pracovní doba
  • dotované stravování
  • multisport karta