Zkušený/á účetní s AJ - až do 60 000 CZK/m

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
20-28-339853
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z účetnictví a rádi byste rozšířili své kompetence a postoupili v kariéře dále?
Chcete využívat angličtinu (mluvenou i psanou formu) na denní bázi?
Pokud jste samostatní a spolehliví, baví vás práce s Excelem a své znalosti a dovednosti chcete předávat dál, hledáme právě vás!
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Praze, hledáme někoho kdo bude mj.:
- zodpovědně zpracovávat komplexní účetnictví
- připravovat a kontrolovat měsíční uzávěrkové operace
- konsolidovat vnitropodnikové účty a připravovat vnitropodnikové faktury
- dodávat nezbytné doklady pro interní i externí audity
- zpracovávat pravidelné a ad hoc analýzy a reporty

Požadavky

- praxe (min. 1 rok) v oboru, univerzitní vzdělání v oboru výhodou
- pokročilá znalost MS Excel, znalost SAP a účetních standard US GAAP/ IFRS výhodou
- dobrá znalost anglického jazyka (min. úroveň B2), další cizí jazyk výhodou
- zodpovědnost, orientace na detail, samostatnost, proaktivní přístup

Benefity

- 25 dnů dovolené a dny zdravotního volna navíc
- flexibilní pracovní doba
- možnost práce z domova (několikrát do měsíce)
- stravenky
- příspěvek na volný čas (Cafeteria)
- příspěvek na pojištění
- školení a podpora dalšího rozvoje