ZKUŠENÝ SKLADNÍK S VZV až 41 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
31 100 - 41 000 Kč
Referenční číslo
13-21-370553
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti ze skladu a platné oprávnění na VZV? Vyhovuje Vám práce ve 3 směnném provozu? Tak nám pošlete Váš životopis!

Vaší náplní práce bude naskladňovat a vyskladňovat materiál v interních a externích skladech pomocí VZV.

Nástup: ihned

Mzda: 31 100 - 33 800 Kč nástupní mzda + až 8 000 Kč bonus (výkon, docházka)

Požadavky
  • Řidičský průkaz na VZV
  • Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • Manuální zručnost a přesnost
Benefity
  • možnost navýšení mzdy až třikrát za rok
  • nadstandardní příplatky za směnný provoz
  • nadstandardní příplatky za přesčasy
  • bonus za docházku až 10 000 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% hrubé mzdy
  • dotované závodní stravování, případně stravenky
  • výhodnější volání i pro členy rodiny
  • finanční odměny ve výši 15 000 - 30 000 Kč za doporučení nového kolegy
  • svozovou autobusovou dopravu ze směrů Sedlčany, Příbram, Hořovice, Praha