Zkušený projektový manažer v Praze - IČO/HPP

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-15-348679
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte dlouholetou zkušenost na pozici projektového manažera a mluvíte plynule anglicky? Hledáte zaměstnání na rok? Pak je tato pozice pro vás vhodná. :)

Náplň práce

  • vést různé projekty a obchodní procesy
  • dávat projektovému týmu pokyny a udržovat kontrolu nad pokrokem a rozpočtem
  • řídit dodávku projektů podle časových os, kvality a rozpočtu
  • seznámit se se systémem a zajistit jeho kompatibilní implementaci
  • dodržovat definované procesy správy a dodávek IT projektů
  • koordinovat schvalování nových projektů každé dva měsíce
  • poskytovat podporu projektovým iniciativám v rámci lidských zdrojů
Požadavky
  • 3 roky zkušenosti na pozici projektového manažera s prokázanou úspěšností při realizaci projektů
  • schopnost vést projekty
  • zkušenost s validací projektů a systémů
  • mít takové znalosti a zkušenosti, které lze předat projektovému týmu
  • předchozí zkušenosti s administrativní podporou s každodenním kontaktem s obchodními partnery
  • silné rozhodovací schopnosti
  • plynulá angličtina
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny placeného zdravotního volna
  • stravenky
  • bonusy za doporučení
  • multisportka
  • občerstvení na pracovišti
  • práce na zajímavých projektech
  • aktivní využívání cizích jazyků
  • zajímavé platové ohodnocení