ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ | okr. Pelhřimov

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 43 000 Kč
Referenční číslo
6-10-347830
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví tě plánování výroby, které neřídíš jako robot jen podle SAPu, ale mozkem plánu jsi ty a tvoje analytické schopnosti?

Chceš si vzít pod palec řízení menšího týmu plánovačů?

Láká tě práce mimo automotive?

PAK MŮŽE BÝT TAHLE POZICE TVÁ!

Pošli mi svůj životopis, ať se s tebou mohu spojit.

Co tě čeká:

  • plánování výroby
  • pravidelná aktualizace výrobních kapacit
  • denní / týdenní plánování
  • sledování priorit, stavu materiálu a plnění výroby
  • vedení menšího týmu plánovačů
Požadavky
  • předchozí zkušenosti na pozici plánovač výroby
  • všeobecně znalost práce s programem na plánování výroby (konkrétní SW nehraje roli)
  • aktivní práce v Excelu!
  • důležité je pro nás analytické myšlení
  • schopnost pochopit technické provázanosti pro plánování (v tom tě zaučíme)
  • určitě se nám bude líbit plánovač, který je zvyklý na to, že změny v plánech se zkrátka dějí a bude schopen na ně pružně reagovat
  • AJ je výhodou, ale ne podmínkou
Benefity
  • 13. mzda
  • týden dovolené navíc
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • jazykové kurzy zdarma
  • notebook, mobil
  • stravenky
  • firemní akce
  • sleva na firemní produkty