ZKUŠENÝ OPERÁTOR EXTRAKCE| ÚSTÍ N.L.

Plný úvazek
Mzda
26 000 - 30 000 Kč
Referenční číslo
8-4-351917
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do výrobního závodu v Ústí nad Labem hledáme pracovníka na pozici ZKUŠENÉHO OPERÁTORA EXTRAKCE. Pokud máte zkušenosti s vedením pracovního týmu, máte SŠ technické vzdělání a nevadí Vám práce na směny, tak nám pošlete svůj životopis!

Co bude Vaší náplní práce:

  • dohled nad procesem extrahování oleje
  • práce s interním kontrolním systémem
  • vedení menšího pracovního týmu
  • zajištění plynulosti a efektivity výroby
  • dohled nad dodržováním BOZP
Požadavky

Vhodný kandidát by měl splňovat:

  • SOU/ SOŠ technického směru (ideálně chemického zaměření)
  • máte několik let zkušeností v oblasti průmyslové výroby
  • máte zkušenosti s prací s chemickými látkami
  • zkušenosti s vedením malého pracovního kolektivu
Benefity
  • Bonusy/prémie,
  • Mobilní telefon,
  • Nadstandardní lékařská péče,
  • Notebook,
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění,
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby,
  • Dovolená 5 týdnů,
  • Vzdělávací kurzy, školení,
  • Závodní stravování,
  • Kafetérie,
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas,
  • Firemní akce