ZKUŠENÝ LOGISTIK - export

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
9-21-394003-4
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Otevíráme pozici pro ZKUŠENÉ LOGISTIKY!

Baví Tě komunikace se zákazníkem a exportní logistika?

Máš zkušenosti s přípravou výrobního plánu a aktualizací výrobního kalendáře?

Budeš jednak řešit výrobní plán a odvolávky a zároveň koordinovat dopravu dodávek.

Budeš v denní komunikaci s výrobou a logistikou a reportovat nadřízenému. Aktivně využiješ také angličtinu.

Zaujali jsme Tě? Čekáme na Tvůj životopis a pokud se najde společná shoda, rádi Ti ukážeme případné budoucí pracoviště a vysvětlíme to, jak to u nás chodí. Jdeš do toho s námi? :)

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • Praxe v oblasti logistiky
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • Komunikační a ogranizační dovednosti
  • Logické uvažování
  • Znalost práce v SAP výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Semestrální bonusy
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové vzdělávání
  • Možnost růstu v rámci společnosti