Zkušený IT vývojář l MS Visual

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 120 000 Kč
Referenční číslo
16-16-370501
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený vývojář se znalostí C#, ASP.NET, JavaScript, CSS, HTML a ovládáš MS Visual?

V tom případě hledáme právě tebe!

Úspěšná softwarová společnost, sídlící nedaleko Brna, hledá vhodné kandidáty na pozici IT vývojář se znalostí MS Visual.

Tvou náplní práce bude:

  • vývoj a údržba webových aplikací – modulů na HR systém
  • vývoj mobilních aplikací
  • napojování systému na webové služby
  • testování a ladění aplikace
Požadavky

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti s vývojovém informačních systému a databázových systémů
  • nutná znalost C#, ASP.NET, MS Visual Studio 2010 a vyšší, JavaScript, CSS, HTML
  • nutná znalost SQL – MS SQL Server 2008 a vyšší, ORACLE (PL/SQL Developer)

Co bude výhodou?

  • zkušenosti s tvorbou mobilních aplikací ve MS Visual Studio
  • výhodou znalost DevExpress komponent pro MS Visual Studio
Benefity
  • zázemí stabilní společnosti
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost profesního růstu
  • rodinná pohodová atmosféra